DST3-16B9
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DST3-16B9
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Fitxak: DST3-16B9.pdf
  • Mezua
DST3-16B9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DST3-16B9 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4113 pcs Datuen fitxa DST3-16B9.pdf
pisu 0.25 lb (113.4g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 8V, Series 16V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 35.05mm L x 28.70mm W Series Split Bobbin Plug-In
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 2.4 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 30.23mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 300mA, Series 150mA