EM2BA-2400#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EM2BA-2400#
Fabrikatzaileak / Marka: Pomona Electronics
Produktuaren Deskribapena TEST LEAD BANANA TO BANANA 2400"
Fitxak:
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Stock egoera 335 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 335 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
EM2BA-2400#ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EM2BA-2400# fabrikatzailea Pomona Electronics
deskribapena TEST LEAD BANANA TO BANANA 2400" Lead Free Status / RoHS egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Kopurua eskuragarri 335 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 18 AWG Tentsioaren balioa 300VAC
Mota Patch Cord Apilatzeko metodoa Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Series 2BA balorazio -
Beste izenak 4410910
EM2BA-2400
Materiala - Isolamendua Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Deskribapen zehatza 2400.0" (60960.00mm) Banana Plug, Double, Stackable To Banana Plug, Double, Stackable Patch Cord 300VAC
Uneko balorazioa - Edukiak 1 Cable, Gray
konfigurazioa Banana to Banana Kablearen luzera 2400.0" (60960.00mm)
2. Konexatzailea Banana Plug, Double, Stackable 1. Konexatzailea Banana Plug, Double, Stackable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
EM2BA-1500#
EM2BA-1500#
fabrikatzaileak: Pomona Electronics
deskribapena: TEST LEAD BANANA TO BANANA 1500"
Stockean: 770 pcs
Deskarga:
RFQ
EM2BA-120#
EM2BA-120#
deskribapena: TEST LEAD BANANA TO BANANA 120"