EM2BA-1500#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EM2BA-1500#
Fabrikatzaileak / Marka: Pomona Electronics
Produktuaren Deskribapena TEST LEAD BANANA TO BANANA 1500"
Fitxak:
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Stock egoera 770 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
EM2BA-1500#ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EM2BA-1500# fabrikatzailea Pomona Electronics
deskribapena TEST LEAD BANANA TO BANANA 1500" Lead Free Status / RoHS egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Kopurua eskuragarri 770 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 18 AWG Tentsioaren balioa 300VAC
Mota Patch Cord Apilatzeko metodoa Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Series 2BA balorazio -
Beste izenak 3520043
EM2BA-1500
Materiala - Isolamendua Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Deskribapen zehatza 1500.0" (38100.00mm) Banana Plug, Double, Stackable To Banana Plug, Double, Stackable Patch Cord 300VAC
Uneko balorazioa - Edukiak 1 Cable, Gray
konfigurazioa Banana to Banana Kablearen luzera 1500.0" (38100.00mm)