4964-SS-48
Pomona ElectronicsPomona Electronics
4964-SS-48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4964-SS-48
Fabrikatzaileak / Marka: Pomona Electronics
Produktuaren Deskribapena CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58 4'
Fitxak: 4964-SS-48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
4964-SS-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4964-SS-48 fabrikatzailea Pomona Electronics
deskribapena CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58 4' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2934 pcs Datuen fitxa 4964-SS-48.pdf
Style BNC to BNC Series -
Beste izenak 1915927
4964-SS-48-ND
Tenperatura operatiboa 50°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 48.0" (1.2m) 4.0'
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 50 Ohms
Generoa Male to Male Maiztasuna - Geh 10kHz
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-58 48.0" (1.2m) 4.0'