4964-SS-360
Pomona ElectronicsPomona Electronics
4964-SS-360 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4964-SS-360
Fabrikatzaileak / Marka: Pomona Electronics
Produktuaren Deskribapena CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58 30'
Fitxak:
  • Mezua
4964-SS-360ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4964-SS-360 fabrikatzailea Pomona Electronics
deskribapena CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58 30' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3724 pcs Datuen fitxa
Style BNC to BNC Series -
Tenperatura operatiboa 50°C Luzera 360.0" (9.1m) 30.0'
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 50 Ohms
Generoa Male to Male Maiztasuna - Geh 10kHz
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-58 360.0" (9.1m) 30.0'