100R28-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R28-51B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100R28-51B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 28POS 1.00MM 2"
Fitxak: 1.100R28-51B.pdf2.100R28-51B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
100R28-51Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100R28-51B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 28POS 1.00MM 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez