100R28-457B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R28-457B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100R28-457B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 28POS 1.00MM 18"
Fitxak: 1.100R28-457B.pdf2.100R28-457B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
100R28-457Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100R28-457B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 28POS 1.00MM 18" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez