050R15-102B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R15-102B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 050R15-102B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 15POS 0.50MM 4"
Fitxak: 1.050R15-102B.pdf2.050R15-102B.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
050R15-102Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 050R15-102B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 15POS 0.50MM 4" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez