050R13-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R13-51B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 050R13-51B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 13POS 0.50MM 2"
Fitxak: 1.050R13-51B.pdf2.050R13-51B.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
050R13-51Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 050R13-51B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 13POS 0.50MM 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez