XP0C30100L
PanasonicPanasonic
XP0C30100L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XP0C30100L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN/PNP DARL 50V SMINI5
Fitxak:
  • Mezua
XP0C30100Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XP0C30100L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRANS NPN/PNP DARL 50V SMINI5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2718 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA
Transistore mota NPN, PNP Complementary Darlington Hornitzaileen gailuen paketea SMini5-G1
Series - Energia - Max 150mW