XP0B30100L
PanasonicPanasonic
XP0B30100L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XP0B30100L
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN/PNP DARL 50V SMINI5
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
XP0B30100Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XP0B30100L fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRANS NPN/PNP DARL 50V SMINI5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 238322 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA
Transistore mota NPN, PNP Complementary Darlington Hornitzaileen gailuen paketea SMini5-G1
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Beste izenak XP0B30100LCT
XP1B301CT
XP1B301CT-ND
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Maiztasuna - Trantsizioa 150MHz, 80MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP Complementary Darlington 50V 100mA 150MHz, 80MHz 150mW Surface Mount SMini5-G1 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 2mA, 10V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100µA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100mA