TXD2SA-12V-1
PanasonicPanasonic
TXD2SA-12V-1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXD2SA-12V-1
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Fitxak: TXD2SA-12V-1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXD2SA-12V-1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXD2SA-12V-1 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22953 pcs Datuen fitxa TXD2SA-12V-1.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 10VDC - Max
Series TX-D Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10mA
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 720 Ohms Coil Power 200 mW
Bobina korrontea 16.7mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TXD2SA-12V-3-Z
TXD2SA-12V-3-Z
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Stockean: 19160 pcs
Deskarga: TXD2SA-12V-3-Z.pdf
RFQ
TXD2SA-12V
TXD2SA-12V
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 21452 pcs
Deskarga: TXD2SA-12V.pdf
RFQ
TXD2SA-12V-1-X
TXD2SA-12V-1-X
deskribapena: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V