TXD2SA-1.5V-4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXD2SA-1.5V-4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Fitxak: TXD2SA-1.5V-4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXD2SA-1.5V-4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXD2SA-1.5V-4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12037 pcs Datuen fitxa TXD2SA-1.5V-4.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.13 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.15 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 10VDC - Max
Series TX-D Askatu ordua 4ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 4ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10mA
Bobina tentsioa 1.5VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 8 Ohms Coil Power 280 mW
Bobina korrontea 188mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TXD2SA-1.5V-3
TXD2SA-1.5V-3
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Stockean: 11787 pcs
Deskarga: TXD2SA-1.5V-3.pdf
RFQ
TXD2SA-1.5V-4-Z
TXD2SA-1.5V-4-Z
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Stockean: 20356 pcs
Deskarga: TXD2SA-1.5V-4-Z.pdf
RFQ
TXD2SA-1.5V-4-X
TXD2SA-1.5V-4-X
Deskarga: TXD2SA-1.5V-4-X.pdf
TXD2SA-12V-1
TXD2SA-12V-1
Deskarga: TXD2SA-12V-1.pdf
TXD2SA-1.5V-3-X
TXD2SA-1.5V-3-X
Deskarga: TXD2SA-1.5V-3-X.pdf
TXD2SA-1.5V
TXD2SA-1.5V