TQ2SA-4.5V-Z
PanasonicPanasonic
TQ2SA-4.5V-Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TQ2SA-4.5V-Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Fitxak: TQ2SA-4.5V-Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
TQ2SA-4.5V-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TQ2SA-4.5V-Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35420 pcs Datuen fitxa TQ2SA-4.5V-Z.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 3.38 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.45 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 125VAC, 220VDC - Max
Series TQ-SMD Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 255-1229-2
TQ2SA-4.5V-Z-ND
TQ2SA45VZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 4.5VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 145 Ohms
Coil Power 140 mW Bobina korrontea 31.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TQ2SA-48V
TQ2SA-48V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Stockean: 18852 pcs
Deskarga: TQ2SA-48V.pdf
RFQ
TQ2SA-4.5V
TQ2SA-4.5V
fabrikatzaileak: Panasonic