TQ2SA-24V-Z
PanasonicPanasonic
TQ2SA-24V-Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TQ2SA-24V-Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Fitxak: TQ2SA-24V-Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
TQ2SA-24V-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TQ2SA-24V-Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20827 pcs Datuen fitxa TQ2SA-24V-Z.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 18 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 125VAC, 220VDC - Max
Series TQ-SMD Askatu ordua 4ms
Erlazio mota Telecom Packaging Cut Tape (CT)
Beste izenak 255-2263-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 4ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 2.88 kOhms
Coil Power 200 mW Bobina korrontea 8.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TQ2SA-4.5V-X
TQ2SA-4.5V-X
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Stockean: 47662 pcs
Deskarga: TQ2SA-4.5V-X.pdf
RFQ
TQ2SA-4.5V
TQ2SA-4.5V
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 24343 pcs
Deskarga: TQ2SA-4.5V.pdf
RFQ
TQ2SA-24V
TQ2SA-24V