S1DXMM2C30MAC120V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S1DXMM2C30MAC120V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V
Fitxak: S1DXMM2C30MAC120V.pdf
  • Mezua
S1DXMM2C30MAC120Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S1DXMM2C30MAC120V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2434 pcs Datuen fitxa S1DXMM2C30MAC120V.pdf
Tentsioa - hornidura 100 ~ 120VAC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Hand Dial Amaiera estiloa Plug In
Series S1DXM Erlazio mota Mechanical Relay
Beste izenak S1DXM-M2C30M-AC120V
S1DXM-M2C30M-AC120V-ND
Muntaketa mota Socketable
Funtzio Programmable (Multi-Function) Deskribapen zehatza Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.2 Sec ~ 30 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable
Denbora atzeratzea 0.2 Sec ~ 30 Min Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 7A @ 250VAC