S1DXMA2C30MAC120V
PanasonicPanasonic
S1DXMA2C30MAC120V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S1DXMA2C30MAC120V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V
Fitxak: S1DXMA2C30MAC120V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
S1DXMA2C30MAC120Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S1DXMA2C30MAC120V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY TIME DELAY 30MIN 7A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2037 pcs Datuen fitxa S1DXMA2C30MAC120V.pdf
Tentsioa - hornidura 100 ~ 120VAC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Hand Dial Amaiera estiloa Plug In
Series S1DXM Erlazio mota Mechanical Relay
Beste izenak 1110-2515
S1DXM-A2C30M-AC120V
S1DXM-A2C30M-AC120V-ND
Muntaketa mota Socketable
Funtzio On-Delay Deskribapen zehatza On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.2 Sec ~ 30 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable
Denbora atzeratzea 0.2 Sec ~ 30 Min Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 7A @ 250VAC