NF2EB-48V-A
PanasonicPanasonic
NF2EB-48V-A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NF2EB-48V-A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Fitxak: NF2EB-48V-A.pdf
  • Mezua
NF2EB-48V-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NF2EB-48V-A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4213 pcs Datuen fitxa NF2EB-48V-A.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 38.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 4.8 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 220VAC, 220VDC - Max
Series NF Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 48VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 7 kOhms Coil Power 330 mW
Bobina korrontea 11.5mA