NF2EB-24V-A
PanasonicPanasonic
NF2EB-24V-A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NF2EB-24V-A
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Fitxak: NF2EB-24V-A.pdf
  • Mezua
NF2EB-24V-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NF2EB-24V-A fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4045 pcs Datuen fitxa NF2EB-24V-A.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 220VAC, 220VDC - Max
Series NF Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Beste izenak 255-3447
NF2EB-24V-A-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C
Denbora eragilea 15ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 2 kOhms
Coil Power 290 mW Bobina korrontea 20.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NF2EB-12V-A
NF2EB-12V-A
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V