MAZ21300AG
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
MAZ21300AG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAZ21300AG
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 1W DO41
Fitxak: MAZ21300AG.pdf
  • Mezua
MAZ21300AGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAZ21300AG fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena DIODE ZENER 13V 1W DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3741 pcs Datuen fitxa MAZ21300AG.pdf
Tentsioa - isolamendua 10 Ohm Tentsioa - Tasa DO-41
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 1W polarizazio DO-204AL, DO-41, Axial
Beste izenak MAZ21300AGTR Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MAZ21300AG Inpedantzia (Max) (Zzt) 13V
Zabaldutako deskribapena Zener Diode 1W ±6% Through Hole DO-41 ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±6%
Diode konfigurazioa 5µA @ 9V deskribapena DIODE ZENER 13V 1W DO41
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1V @ 200mA