MAZ210000G
PanasonicPanasonic
MAZ210000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAZ210000G
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 10V 1W DO41
Fitxak: MAZ210000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MAZ210000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAZ210000G fabrikatzailea Panasonic
deskribapena DIODE ZENER 10V 1W DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124234 pcs Datuen fitxa MAZ210000G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 10V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 200mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea DO41-A1
Series - Energia - Max 1W
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Beste izenak MAZ210000GCT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 6 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 10V 1W ±6% Through Hole DO41-A1 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 7V