M9RX40SK4LGA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M9RX40SK4LGA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Fitxak: M9RX40SK4LGA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 483 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 483 pcs
  • Mezua
M9RX40SK4LGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M9RX40SK4LGA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 483 pcs Datuen fitxa M9RX40SK4LGA.pdf
Tentsioaren balioa 100VAC Mota AC Motor
Torque - Puntuazioa (oz-in / mNm) - Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) -
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm)
Series - RPM -
Power - Rated 40W Tenperatura operatiboa -10°C ~ 40°C
Zuloen arteko tartea 4.094" (104.00mm) Motor mota -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Eraztuna eta estalkia 1.457" (37.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Gear murrizketa-erlazioa -
Funtzio Gearmotor Ezaugarriak -
Kodetzaile mota - Diametroa - Shaft 0.354" (9.00mm)
Deskribapen zehatza AC Motor Gearmotor 40W 100VAC Homologazioak CCC, CE, UL