M9RX40SK4DGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M9RX40SK4DGA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Fitxak: M9RX40SK4DGA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 499 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
M9RX40SK4DGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M9RX40SK4DGA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 499 pcs Datuen fitxa M9RX40SK4DGA.pdf
Mota AC Motor Torque - Puntuazioa (oz-in / mNm) -
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) - Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm) Series -
RPM - Power - Rated 40W
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 40°C Zuloen arteko tartea 4.094" (104.00mm)
Motor mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Eraztuna eta estalkia 1.457" (37.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Gear murrizketa-erlazioa - Funtzio Gearmotor
Ezaugarriak - Kodetzaile mota -
Diametroa - Shaft 0.354" (9.00mm) Deskribapen zehatza AC Motor Gearmotor 40W