JSM1AF-12V-5
PanasonicPanasonic
JSM1AF-12V-5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JSM1AF-12V-5
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 15A 12V
Fitxak: JSM1AF-12V-5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
JSM1AF-12V-5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JSM1AF-12V-5 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 15A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43255 pcs Datuen fitxa JSM1AF-12V-5.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 6.3 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.9 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 16VDC - Max
Series JS-M Askatu ordua 10ms
Packaging Bulk Beste izenak 255-3691
JSM1AF-12V-5-ND
JSM1AF12V5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Sealed - Flux Protection Kontaktuen balorazioa (oraingo) 15A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 225 Ohms Coil Power 640 mW
Bobina korrontea 53.3mA