JSM1AF-12V-4
PanasonicPanasonic
JSM1AF-12V-4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JSM1AF-12V-4
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 10A 12V
Fitxak: JSM1AF-12V-4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
JSM1AF-12V-4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JSM1AF-12V-4 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY AUTOMOTIVE SPST 10A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53343 pcs Datuen fitxa JSM1AF-12V-4.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 6.3 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.9 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 16VDC - Max
Series JS-M Askatu ordua 10ms
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 225 Ohms
Coil Power 640 mW Bobina korrontea 53.3mA