JS1-B-24V-F-6K
PanasonicPanasonic
JS1-B-24V-F-6K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JS1-B-24V-F-6K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena JS RELAY 1 FORM C 24V
Fitxak: JS1-B-24V-F-6K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
JS1-B-24V-F-6Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JS1-B-24V-F-6K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena JS RELAY 1 FORM C 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91497 pcs Datuen fitxa JS1-B-24V-F-6K.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Relay Coil
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JS1-B-24V
JS1-B-24V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Stockean: 6487 pcs
Deskarga: JS1-B-24V.pdf
RFQ
JS1-B-18V-F
JS1-B-18V-F
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V
Stockean: 53043 pcs
Deskarga: JS1-B-18V-F.pdf
RFQ
JS1-B-48V-F
JS1-B-48V-F
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Deskarga: JS1-B-48V-F.pdf
JS1-B-5V
JS1-B-5V
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V