JS1-B-12V-F-6K
PanasonicPanasonic
JS1-B-12V-F-6K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JS1-B-12V-F-6K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Fitxak: JS1-B-12V-F-6K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
JS1-B-12V-F-6Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JS1-B-12V-F-6K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59558 pcs Datuen fitxa JS1-B-12V-F-6K.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 100VDC - Max
Series JS Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-6178
JS1-B-12V-F-6K-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Insulation - Class B, Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 400 Ohms
Coil Power 360 mW Bobina korrontea 30.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JS1-9V
JS1-9V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V
Stockean: 6403 pcs
Deskarga: JS1-9V.pdf
RFQ
JS1-6V
JS1-6V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
Stockean: 7046 pcs
Deskarga: JS1-6V.pdf
RFQ
JS1-B-24V
JS1-B-24V
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Deskarga: JS1-B-24V.pdf
JS1-6V-F
JS1-6V-F
Deskarga: JS1-6V-F.pdf
JS1-9V-F
JS1-9V-F