JM1AN-P-DC12V-F
PanasonicPanasonic
JM1AN-P-DC12V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JM1AN-P-DC12V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V
Fitxak: JM1AN-P-DC12V-F.pdf
  • Mezua
JM1AN-P-DC12V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JM1AN-P-DC12V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5233 pcs Datuen fitxa JM1AN-P-DC12V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series JM Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-3436
JM1AN-P-DC12V-F-ND
JM1ANPDC12VF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 20A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 160 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 75.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JM1AN-P-DC24V-F
JM1AN-P-DC24V-F
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Stockean: 3245 pcs
Deskarga: JM1AN-P-DC24V-F.pdf
RFQ
JM1AN-P-DC12V
JM1AN-P-DC12V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V