JM1AN-TMP-DC12V
PanasonicPanasonic
JM1AN-TMP-DC12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JM1AN-TMP-DC12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V
Fitxak: JM1AN-TMP-DC12V.pdf
  • Mezua
JM1AN-TMP-DC12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JM1AN-TMP-DC12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3183 pcs Datuen fitxa JM1AN-TMP-DC12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series JM Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-1123 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Flux Protection
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 20A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 160 Ohms Coil Power 900 mW
Bobina korrontea 75.0mA