HE2AN-Q-DC48V
PanasonicPanasonic
HE2AN-Q-DC48V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HE2AN-Q-DC48V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Fitxak: HE2AN-Q-DC48V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HE2AN-Q-DC48Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HE2AN-Q-DC48V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4966 pcs Datuen fitxa HE2AN-Q-DC48V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 33.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 4.8 VDC
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 277VAC, 30VDC - Max
Series HE Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-1666
HE2ANQDC48V
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 55°C
Denbora eragilea 30ms Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 25A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A) Bobina tentsioa 48VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 1.2 kOhms
Coil Power 1.92 W Bobina korrontea 40.0mA