HE2AN-Q-DC12V
PanasonicPanasonic
HE2AN-Q-DC12V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HE2AN-Q-DC12V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V
Fitxak: HE2AN-Q-DC12V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
HE2AN-Q-DC12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HE2AN-Q-DC12V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4380 pcs Datuen fitxa HE2AN-Q-DC12V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 277VAC, 30VDC - Max
Series HE Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-1664
HE2ANQDC12V
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 55°C
Denbora eragilea 30ms Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 25A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 75 Ohms
Coil Power 1.92 W Bobina korrontea 160mA