HC4E-HTM-DC24V
PanasonicPanasonic
HC4E-HTM-DC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC4E-HTM-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Fitxak: HC4E-HTM-DC24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC4E-HTM-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC4E-HTM-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6499 pcs Datuen fitxa HC4E-HTM-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 650 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 37.0mA