HC4E-HTM-AC240V
PanasonicPanasonic
HC4E-HTM-AC240V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC4E-HTM-AC240V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Fitxak: HC4E-HTM-AC240V.pdf
  • Mezua
HC4E-HTM-AC240Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC4E-HTM-AC240V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4689 pcs Datuen fitxa HC4E-HTM-AC240V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 192 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 72 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 240VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.2 VA
Bobina korrontea 5.0mA