HC2-HTM-AC100V
PanasonicPanasonic
HC2-HTM-AC100V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC2-HTM-AC100V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
Fitxak: HC2-HTM-AC100V.pdf
  • Mezua
HC2-HTM-AC100Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC2-HTM-AC100V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2850 pcs Datuen fitxa HC2-HTM-AC100V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 80 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 30 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 7A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 100VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.2 VA
Bobina korrontea 13.2mA