HC2-HPL-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HC2-HPL-DC24V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC2-HPL-DC24V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Fitxak: HC2-HPL-DC24V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC2-HPL-DC24V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC2-HPL-DC24V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6170 pcs Datuen fitxa HC2-HPL-DC24V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 60°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 7A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 24VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 650 Ohms Coil Power 900 mW
Bobina korrontea 37.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HC2-HTM-AC100V-F
HC2-HTM-AC100V-F
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
Stockean: 7718 pcs
Deskarga: HC2-HTM-AC100V-F.pdf
RFQ
HC2-HPL-DC24V
HC2-HPL-DC24V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V