HC1-HL-DC12V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HL-DC12V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC1-HL-DC12V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Fitxak: HC1-HL-DC12V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC1-HL-DC12V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC1-HL-DC12V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6199 pcs Datuen fitxa HC1-HL-DC12V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 9.6 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.2 VDC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 60°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Socketable Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 12VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 160 Ohms Coil Power 900 mW
Bobina korrontea 75.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HC1-HL-DC12V
HC1-HL-DC12V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V