HC1-HL-DC100V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HL-DC100V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC1-HL-DC100V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
Fitxak: HC1-HL-DC100V-F.pdf
  • Mezua
HC1-HL-DC100V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC1-HL-DC100V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8190 pcs Datuen fitxa HC1-HL-DC100V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 80 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 10 VDC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 60°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Socketable Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 100VDC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 100VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 10 kOhms Coil Power 1 W
Bobina korrontea 11.0mA