EXB-Q16P101J
PanasonicPanasonic
EXB-Q16P101J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-Q16P101J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 100 OHM 1506
Fitxak: 1.EXB-Q16P101J.pdf2.EXB-Q16P101J.pdf3.EXB-Q16P101J.pdf4.EXB-Q16P101J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EXB-Q16P101Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-Q16P101J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 15 RES 100 OHM 1506 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1506 Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100
Power Elementu bakoitzeko 25mW Packaging Cut Tape (CT)