EXB-N8V911JX
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EXB-N8V911JX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-N8V911JX
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 910 OHM 0804
Fitxak: EXB-N8V911JX.pdf
  • Mezua
EXB-N8V911JXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-N8V911JX fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 910 OHM 0804 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11893557 pcs Datuen fitxa EXB-N8V911JX.pdf
Tentsioa - Tasa 0804 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tenperatura koefizientea Isolated Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Series EXB RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Power Elementu bakoitzeko 4
polarizazio 0804, Concave, Long Side Terminals Output Power 31mW
Beste izenak EXBN8V911JX
Y10911TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia EXB-N8V911JX Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Zabaldutako deskribapena 910 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena RES ARRAY 4 RES 910 OHM 0804 Kontseiluko materiala 8