EXB-F8E684G
PanasonicPanasonic
EXB-F8E684G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-F8E684G
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 680K OHM 8SIP
Fitxak:
  • Mezua
EXB-F8E684Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-F8E684G fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 7 RES 680K OHM 8SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4359 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SIP Tamaina / dimentsioa 0.786" L x 0.100" W (19.96mm x 2.54mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 680k
Power Elementu bakoitzeko 125mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 8-SIP Beste izenak EXB-EQ7684J
EXBF8E684G
Q7684
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 7
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 680k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SIP