EXB-F8E683G
PanasonicPanasonic
EXB-F8E683G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-F8E683G
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 68K OHM 8SIP
Fitxak:
  • Mezua
EXB-F8E683Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-F8E683G fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 7 RES 68K OHM 8SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5731 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SIP Tamaina / dimentsioa 0.786" L x 0.100" W (19.96mm x 2.54mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 68k
Power Elementu bakoitzeko 125mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 8-SIP Beste izenak EXBF8E683G
Q7683
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 7
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 68k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SIP