EVM-1DSX30B15
PanasonicPanasonic
EVM-1DSX30B15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVM-1DSX30B15
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.2W J LEAD TOP
Fitxak: EVM-1DSX30B15.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
EVM-1DSX30B15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVM-1DSX30B15 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRIMMER 100K OHM 0.2W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195731 pcs Datuen fitxa EVM-1DSX30B15.pdf
tolerantzia ±25% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.177" x 0.150" Face x 0.055" H (4.50mm x 3.80mm x 1.40mm)
Series EVM Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 100 kOhms Energia (Watts) 0.2W, 1/5W
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak P1D104
P1D104CT
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 100 kOhms 0.2W, 1/5W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment