EVM-1DSX30B14
PanasonicPanasonic
EVM-1DSX30B14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVM-1DSX30B14
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.2W J LEAD TOP
Fitxak: EVM-1DSX30B14.pdf
  • Mezua
EVM-1DSX30B14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVM-1DSX30B14 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.2W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5818 pcs Datuen fitxa EVM-1DSX30B14.pdf
tolerantzia ±25% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.177" x 0.150" Face x 0.055" H (4.50mm x 3.80mm x 1.40mm)
Series EVM Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 0.2W, 1/5W
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak EVM1DSX30B14
P1D103TR
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 10 kOhms 0.2W, 1/5W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment