ETQ-PAF7R2HFA
PanasonicPanasonic
ETQ-PAF7R2HFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETQ-PAF7R2HFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 7.2UH 12A 3.31 MOHM
Fitxak: ETQ-PAF7R2HFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ETQ-PAF7R2HFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETQ-PAF7R2HFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 7.2UH 12A 3.31 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9657 pcs Datuen fitxa ETQ-PAF7R2HFA.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.677" L x 0.661" W (17.20mm x 16.80mm)
estali Shielded Series PCC-F179F (S1)
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak PCD1334CT Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 7.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 7.2µH Shielded Inductor 12A 3.31 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 3.31 mOhm Max
Uneko balorazioa 12A Uneko - Saturazioa 8.6A