ETQ-PAF2R7HFA
PanasonicPanasonic
ETQ-PAF2R7HFA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETQ-PAF2R7HFA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7UH 17.5A 1.56 MOHM
Fitxak: ETQ-PAF2R7HFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Mezua
ETQ-PAF2R7HFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETQ-PAF2R7HFA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 2.7UH 17.5A 1.56 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15482 pcs Datuen fitxa ETQ-PAF2R7HFA.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.677" L x 0.661" W (17.20mm x 16.80mm)
estali Shielded Series PCC-F179F (S1)
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak ETQPAF2R7HFA
PCD1332TR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.7µH Shielded Inductor 17.5A 1.56 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 1.56 mOhm Max
Uneko balorazioa 17.5A Uneko - Saturazioa 15.5A