ETQ-P5M2R5YFC
PanasonicPanasonic
ETQ-P5M2R5YFC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETQ-P5M2R5YFC
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.5UH 18.1A 5.9 MOHM
Fitxak: 1.ETQ-P5M2R5YFC.pdf2.ETQ-P5M2R5YFC.pdf3.ETQ-P5M2R5YFC.pdf4.ETQ-P5M2R5YFC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ETQ-P5M2R5YFCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETQ-P5M2R5YFC fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 2.5UH 18.1A 5.9 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
estali Shielded Series PCC-M1054M
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak ETQP5M2R5YFC
PCD2317TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Composite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.5µH Shielded Inductor 18.1A 5.9 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 5.9 mOhm Max
Uneko balorazioa 18.1A Uneko - Saturazioa 27.2A