ETQ-P5M2R0YLC
PanasonicPanasonic
ETQ-P5M2R0YLC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETQ-P5M2R0YLC
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena POWER CHOKE COIL PCC MC
Fitxak: 1.ETQ-P5M2R0YLC.pdf2.ETQ-P5M2R0YLC.pdf3.ETQ-P5M2R0YLC.pdf4.ETQ-P5M2R0YLC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ETQ-P5M2R0YLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETQ-P5M2R0YLC fabrikatzailea Panasonic
deskribapena POWER CHOKE COIL PCC MC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm)
estali Shielded Series PCC-M1050ML
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak P123391CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Composite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2µH Shielded Inductor 19.4A 5.06 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Erresistentzia (DCR) 5.06 mOhm Max Uneko balorazioa 19.4A
Uneko - Saturazioa 31.3A