ETQ-P3M3R3YFP
PanasonicPanasonic
ETQ-P3M3R3YFP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETQ-P3M3R3YFP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 5A 34.4 MOHM SMD
Fitxak: 1.ETQ-P3M3R3YFP.pdf2.ETQ-P3M3R3YFP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
ETQ-P3M3R3YFPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETQ-P3M3R3YFP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 3.3UH 5A 34.4 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160885 pcs Datuen fitxa 1.ETQ-P3M3R3YFP.pdf2.ETQ-P3M3R3YFP.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
estali Shielded Series PCC-M0530M
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead
Beste izenak ETQP3M3R3YFP
P17076TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Composite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Inductor 5A 34.4 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Erresistentzia (DCR) 34.4 mOhm Max
Uneko balorazioa 5A Uneko - Saturazioa 8.6A