ETQ-P3M3R3KVP
PanasonicPanasonic
ETQ-P3M3R3KVP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETQ-P3M3R3KVP
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 5.4A 30.03 MOHM
Fitxak: 1.ETQ-P3M3R3KVP.pdf2.ETQ-P3M3R3KVP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ETQ-P3M3R3KVPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETQ-P3M3R3KVP fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FIXED IND 3.3UH 5.4A 30.03 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 247203 pcs Datuen fitxa 1.ETQ-P3M3R3KVP.pdf2.ETQ-P3M3R3KVP.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) estali Shielded
Series PCC-M0530M balorazio AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak ETQP3M3R3KVP
P19758TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Metal Composite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 3.3µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 3.3µH Shielded Inductor 5.4A 30.03 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Erresistentzia (DCR) 30.03 mOhm Max Uneko balorazioa 5.4A
Uneko - Saturazioa 8A