ERZ-V14D911
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D911 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERZ-V14D911
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
  • Mezua
ERZ-V14D911ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERZ-V14D911 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Varistoraren tentsioa (tipoa) 910V Varistor tentsioa (min) 819V
Varistor Tentsioa (Max) 1.001kV Series ZNR®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak ERZV14D911
P7225
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 745V
Gehienezko AC bolumena 550V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 255J Deskribapen zehatza 910V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 5kA Edukiera @ maiztasuna 250pF @ 1kHz